Kategorie

Producenci

Reklama

eBiuletyn-Newsletter

MASKA ALGOWA MOCNO NAWILŻAJĄCA 1 KG


85,00 zł brutto

Maska algowa Intensywnie nawilżająca i wyciszająca maska.

Wysokie stężenie ekstraktu z Alg, Arbutyny i Kolagenu czyni ją maską z profesjonalnym przeznaczeniem po zabiegach laserowych.

Idealne do skóry przesuszonej. Uzupełnia niedobory wody na wszystkich poziomach. Zmiękcza warstwę rogową skóry, zmniejsza wydzielanie melaniny. Pobudza skórę do wielopoziomowe regeneracji. W znaczącym stopniu poprawia cerę sprawiając, że skóra wygląda pięknie i zdrowo. Skóra, staje się rozświetlona, delikatna i jedwabiście gładka. Bazę maski stanowi ziemia okrzemkowa (INCI: DiatomaceousEarth). Składa się ona z pancerzyków okrzemek – jednokomórkowych glonów. Związki krzemu są one niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania skóry, włosów i paznokci. Odpowiedni poziom związków krzemu zapewnia skórze elastyczność i jędrność. Bardzo korzystnie wpływa na stan naczyń krwionośnych wzmacnia ścianki i ułatwia odnowę tkanki łącznej. Poprawia mikro krążenie skórne. Dodatkowo zawarty Kolagen - stosowany jest jako wypełniacz skóry przy zwalczaniu zmarszczek i starzeniu się skóry. Jego główną zaletą jest absolutna hipo alergiczność. Istotnym elementem pięknej cery jest jej jednolity koloryt, dlatego do maski dodano Arbutynę- naturalny czynnik o działaniu depigmentacyjnym, polegającym na regulowaniu produkcji podstawowego barwnika skóry - melaniny, oraz równomiernym rozmieszczaniu jej w naskórku. Wykazuje wysoką skutecznośćœć działania w stosunku do różnego rodzaju plam pigmentacyjnych, nie powodując jednocześnie odczynów alergicznych oraz odbarwiania zdrowej skóry. Dodatkowo zawarte Sodium ascorbyl substancja o działaniu przeciw utleniającym i przeciw rodnikowym. Hamuje procesy egzogennego starzenia się skóry wywoływane np. promieniowaniem UV lub dymem papierosowym. Substancja o wysoce efektywnym działaniu. Znajduje zastosowanie w kosmetykach przeznaczonych do cery trądzikowej, cery dojrzałej - kosmetyki anti-age, w preparatach po opalaniu.

 

Maska ze względu na wysokie stężenie składników aktywnych przeznaczona tylko do użytku profesjonalnego w Gabinetach Medycyny Estetycznej i Kosmetycznych. 

Koszyk  

jest pusty